MISTRZOSTWA I PUCHAR POLSKI KUCY ORAZ PUCHAR POLSKI DZIECI II- STRZEGOM 2017

Wczoraj zakończyły się zmagania dzieci i młodzieży w Strzegomiu. Wielkopolscy zawodnicy nie tylko wzięli udział w rywalizacji, ale wrócili z medalami.

W grupie A1 pierwsze trzy miejsca należały do Wielkopolski. Złoty medal zdobyła Natalia Głowacz na Szamanie z klubu KJ Liljówka Stęszewko, medal srebrny  Julia Ganowska na Pasjonata Parys reprezentująca KJ Ranczo Kołata, natomiast medal brązowy wywalczyła Kinga Kozber na Frankenhoeh’s Milord.

W finale grupy B najwyższe miejsce na podium i złoty medal wywalczyła Agata Derda na Be My, reprezentująca Pony Jumping Team.

W grupie A2 nasze zawodniczki wywalczyły dwa medale: złoty zdobyła Marta Konarska i Sulima z KJ Podkowa Gruszczyn, natomiast srebrny Olga Tuliszkiewicz na Pasjonata Amigo z KJ Sokół Damsławek.

W grupie D-bis złoto zdobyła Dominika Henzel i Tiffany z KJ Podkowa Gruszczyn, a drugi medal na tych Mistrzostwach, tym razem srebrny wywalczyła Agata Derda na Lopik’s Appie z Pony Jumping Team.

W grupie D i E nasze zawodniczki również nie zawiodły. Złoty medal grupy D zdobyła Aleksandra Osuch i Rosa z KJ Podkowa Gruszczyn, medal srebrny wywalczyła Agata Kamińska i Czingis Chan z KJ Ranczo Kołata.

Natomiast w grupie E drugie na tych Mistrzostwach złoto wywalczyła Aleksandra Osuch i Roxana Z z KJ Podkowa Gruszczyn, a srebrny medal zdobyła Zofia Budzyńska i Fabia z SKJ Gronówka.

Jesteśmy bardzo dumni z naszych zawodniczek, 12 medali to świetny wynik.

Gratulujemy serdecznie zwyciężczyniom oraz wszystkim uczestnikom i życzymy dalszych sukcesów.