Klinika z Beatą Stremler – podsumowanie.

Klinika z Beatą Stremler – podsumowanie.

 

Na zaproszenie Wielkopolskiego Związku Jeździeckiego reprezentowanego przez Komisję ds. Ujeżdżenia w dniach 27-28 stycznia 2018 w Lesznie szkolenie prowadziła p. Beata Stremler  – utytułowana zawodniczka, Mistrzyni Polski i uczestniczka Igrzysk Olimpijskich. Do treningu wytypowano 10 par, przede wszystkim na podstawie aktywności i wyników w regionie.

Wszystkie pary wielkopolskie w znacznym stopniu dofinansowane zostały przez WZJ. W trakcie kliniki p. Beata starała się zdiagnozować główne problemy każdej pary oraz udzielała inspirujących wskazówek na przyszłość, szczególny nacisk kładąc na prawidłową pracę od podstaw oraz przyjazny kontakt z koniem – partnerem, budujący wzajemnie motywującą relację i wspólne zadowolenie z postępów szkoleniowych.

W sobotę odbyło się ponadto spotkanie z p. Beatą zatytułowane „Moja droga”, na którym opowiedziała o początkach swojej kariery i odpowiedziała na wszystkie pytania uczestników.

Klinice towarzyszyła niezwykle liczna grupa obserwatorów, szkoleniowców (w ramach specjalistycznego szkolenia licencyjnego) oraz sędziów. Konstruktywna praca i fantastyczna atmosfera pozostawiły wśród uczestników niezapomniane wrażenia, a same konsultacje pod względem organizacyjnym i merytorycznym  zostały bardzo wysoko ocenione przez p. Stremler.

Mamy nadzieję, że to szkolenie stanie się impulsem do rozpoczęcia pracy nad umiejętnościami ujeżdżeniowymi, a naszemu środowisku wytyczy nowy kierunek w rozwoju sportowym i zachęci do regularnych startów w tej pięknej dyscyplinie. Poniżej zamieszczamy również link do wywiadu z p. Beatą Stremler oraz galerię zdjęć.

                                       L.Jachimowicz

 

Wywiad z Beatą Stremler https://www.swiatkoni.pl/news/13583,beata-stremler-w-wielkopolsce.html