PUCHAR WIELKOPOLSKI W UJEŻDŻENIU- I ELIMINACJA

PUCHAR WIELKOPOLSKI W UJEŻDŻENIU- I ELIMINACJA

 

Za nami I Eliminacja Pucharu Wielkopolski, rozegrana 21.04.2018 w Gruszczynie pod Poznaniem, której rozstrzygnięcia są zarazem obrazem pierwszego pucharowego rankingu – w tym roku prowadzonego  aż w pięciu kategoriach.

W grupie Seniorów I miejsce zajmuje obecnie Ewa Niestrawska z KJ Jeziorki przed Dagną Mikołajczak z KJ Agro-Handel Śrem.

W cieszącej się dużą popularnością grupie Juniorów na Dużych Koniach prowadzi Natalia Głębowska z KJ Gołębin Stary przed Mayą Paszkiewicz i Vesną Wojtaszek z KJ Podkowa Gruszczyn.

W Juniorach na Kucach na miejscu pierwszym Dominika Henzel z KJ Podkowa Gruszczyn z niewielką przewagą nad Dominiką Siudzińską z JUKS Abakus Kaczyna. W licznej kategorii młodzików (frekwencja w tej grupie jest z pewnością powodem do dumy) – na czele plasuje się Maria Karnabal z KJ Podkowa Gruszczyn, a za nią Paulina Sawicka z SJ Baborówko i Taja Zoll z KJ Pony Jumping Team.

Wreszcie nowa kategoria Open – tu zgodnie na pierwszej pozycji dwie amazonki, które osiągnęły równy wynik: Agata Kaczmarek z KJ Michałówka i Katarzyna Woźniak z KJ Podkowa Gruszczyn.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy udanego początku w pucharowym sezonie 2018!

Pełny ranking: https://wzjpoznan.pl/wp-content/uploads/2018/04/ranking-nr-1-wszystkie-kategorie-2018.pdf