IV ELIMINACJA PUCHARU WIELKOPOLSKI W UJEŻDŻENIU- BABORÓWKO 2018

IV ELIMINACJA PUCHARU WIELKOPOLSKI W UJEŻDŻENIU- BABORÓWKO 2018

Dopisała nie tylko pogoda, ale i frekwencja, albowiem zanotowano na tych zawodach łącznie ponad sto startów.

W konkursie dla młodzików zwyciężyła – podobnie jak w Jeziorkach – Jolanta Kóska z KJ Agro-Handel Śrem uzyskując aż 7,5 punktu za styl i zrównując się tym samym na miejscu pierwszym z Marią Karnabal w rankingu Pucharu.

W grupie juniorów na kucach znów dominowała Dominika Siudzińska z JUKS Abakus Kaczyna, która w rankingu powiększyła kolejny raz swoją przewagę nad rywalkami.

W kategorii dla juniorów na dużych koniach pojawiło się sporo nowych nazwisk, jednak zwycięstwo kolejny raz przypadło Mai Paszkiewicz z KJ Podkowa Gruszczyn, która jest niekwestionowaną liderką tej grupy.

Coraz większym zainteresowaniem cieszy się również nowa kategoria OPEN, w której zanotowano 8 startów – konkurs wygrała jednak regularnie w niej startująca Katarzyna Woźniak z KJ Podkowa Gruszczyn i ona też pozostaje na pierwszej pozycji w tabeli rankingowej.

Przetasowaniom uległa natomiast tabela grupy seniorów – na miejsce pierwsze wysunęła się obecnie zwyciężczyni konkursu C 2 – Agata Kaczmarek z KJ Michałówka.

Ostatnia przed Finałem eliminacja już w dniach 18-19 sierpnia w Łopuchowie, gdzie jeszcze wszystko może się wydarzyć… Liczymy znów na liczną obecność wielkopolskich zawodników i życzymy wszystkim udanej rywalizacji w ramach Pucharu Wielkopolski!

(LJ)

PEŁNY RANKING