KONSULTACJA Z G. COUMANSEM- OSTATECZNY PLAN KONSULTACJI.

KONSULTACJA Z G. COUMANSEM- OSTATECZNY PLAN KONSULTACJI.

KONSULTACJA SZKOLENIOWA – LESZNO 26-27.01.2019

ZESTAWIENIE GRUP DO SZKOLENIA

SOBOTA GODZ. 9⁰⁰

L.p

IMIĘ

NAZWISKO

NR GRUPY

KATEGORIA

POTWIERDZENIE UDZIAŁU

UWAGI

1.

HANNA

OSIEKA

1

MJ

X

2 KONIE

2.

DAJANA

PAWLICKA

1

MJ

X

2 KONIE

3.

ALEKSANDER

LIBERA

1

MJ

X

1 KOŃ
 4.

GODZ. 10¹⁵

L.p

IMIĘ

NAZWISKO

NR GRUPY

KATEGORIA

POTWIERDZENIE UDZIAŁU

UWAGI

1.

ALEKSANDRA

GEBLER

2

J

X

1 KOŃ

2.

ZOFIA

BUDZYŃSKA

2

J

X

1 KOŃ

3.

KORNELIA

SMURA

2

J

X

1 KOŃ

4.

GODZ. 11³⁰

L.p

IMIĘ

NAZWISKO

NR GRUPY

KATEGORIA

POTWIERDZENIE UDZIAŁU

UWAGI

1.

HANNA

OSIEKA

3

MJ

X

2 KONIE

2.

DAJANA

PAWLICKA

3

MJ

X

2 KONIE

3.

OLAF

KLEIN

3

MJ

X

1 KOŃ

4.

GODZ. 13:00 – 14:00 PRZERWA OBIADOWA

GODZ. 14:00

L.p

IMIĘ

NAZWISKO

NR GRUPY

KATEGORIA

POTWIERDZENIE UDZIAŁU

UWAGI

1.

OLGA

TULISZKIEWICZ

4

JM

X

1 KOŃ

2.

VESNA

WOJTASZEK

4

JM

X

1 KOŃ

3.

AGATA

KAMIŃSKA

4

JM

X

1 KOŃ

4.

GODZ. 15:15

L.p

IMIĘ

NAZWISKO

NR GRUPY

KATEGORIA

POTWIERDZENIE UDZIAŁU

UWAGI

1.

MARTA

KONARSKA

5

JM

X

1 KOŃ

2.

NATALIA

SYDOW

5

JM

X

1 KOŃ

3.

JULIA

WALOREK

5

JM

X

1 KOŃ

4.

GODZ. 16:30

L.p

IMIĘ

NAZWISKO

NR GRUPY

KATEGORIA

POTWIERDZENIE UDZIAŁU

UWAGI

1.

AMELIA

GÓRNICKA

6

JM

X

1 KOŃ

2.

AMELIA

GRAMZA

6

JM

X

1 KOŃ

3.

OLAF

RYNOWIECKI

6

JM

X

1 KOŃ

4.

X – POTWIERDZENIE UDZIAŁU

GODZ. 18:30 – 20:00 SPOTKANIE ( SESJA ) Z PSYCHOLOGIEM SPORTU – OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA

NIEDZIELA GODZ. 8:00

L.p

IMIĘ

NAZWISKO

NR GRUPY

KATEGORIA

POTWIERDZENIE UDZIAŁU

UWAGI

1.

AMELIA

GÓRNICKA

1

JM

X

1 KOŃ

2.

AMELIA

GRAMZA

1

JM

X

1 KOŃ

3.

OLAF

RYNOWIECKI

1

JM

X

1 KOŃ

4.

GODZ. 9:00

L.p

IMIĘ

NAZWISKO

NR GRUPY

KATEGORIA

POTWIERDZENIE UDZIAŁU

UWAGI

1.

MARTA

KONARSKA

2

JM

X

1 KOŃ

2.

NATALIA

SYDOW

2

JM

X

1 KOŃ

3.

JULIA

WALOREK

2

JM

X

1 KOŃ

4.

GODZ. 10:00

L.p

IMIĘ

NAZWISKO

NR GRUPY

KATEGORIA

POTWIERDZENIE UDZIAŁU

UWAGI

1.

OLGA

TULISZKIEWICZ

3

JM

X

1 KOŃ

2.

VESNA

WOJTASZEK

3

JM

X

1 KOŃ

3.

AGATA

KAMIŃSKA

3

JM

X

1 KOŃ

4.

GODZ. 11:30

L.p

IMIĘ

NAZWISKO

NR GRUPY

KATEGORIA

POTWIERDZENIE UDZIAŁU

UWAGI

1.

HANNA

OSIEKA

4

MJ

X

2 KONIE

2.

DAJANA

PAWLICKA

4

MJ

X

2 KONIE

3.

ALEKSANDER

LIBERA

4

MJ

X

1 KOŃ

4.

GODZ. 12:30

L.p

IMIĘ

NAZWISKO

NR GRUPY

KATEGORIA

POTWIERDZENIE UDZIAŁU

UWAGI

1.

ALEKSANDRA

GEBLER

5

J

X

1 KOŃ

2.

ZOFIA

BUDZYŃSKA

5

J

X

1 KOŃ

3.

KORNELIA

SMURA

5

J

X

1 KOŃ
 4.

GODZ. 13:45

L.p

IMIĘ

NAZWISKO

NR GRUPY

KATEGORIA

POTWIERDZENIE UDZIAŁU

UWAGI

1.

HANNA

OSIEKA

6

X

2 KONIE

2.

DAJANA

PAWLICKA

6

X

2 KONIE

3.

OLAF

KLEIN

6

X

1 KOŃ

4.

OKOŁO GODZ 15:00 ZAKOŃCZENIE KONSULTACJI

OD GODZ 9:00 DO 13:00 – SZKOLENIE LICENCYJNE DLA SZKOLENIOWCÓW PZJ – CZĘŚĆ OGÓLNA

WYKŁADY Z PSYCHOLOGIEM SPORTU Dr DARIUSZEM NOWICKIM

PRZYPOMINAMY, ŻE WARUNKIEM UCZESTNICTWA W KONSULTACJI JEST POSIADANIE AKTUALNEJ LICENCJI, UBEZPIECZENIA, ZDOLNOŚCI LEKARSKIEJ. BEZ TYCH DOKUMENTÓW ZAWODNICY NIE BĘDĄ MIELI PRAWA UDZIAŁU W KONSULTACJI.