ZAKOŃCZYLIŚMY SZKOLENIE Z GABRIELEM COUMANSEM.

ZAKOŃCZYLIŚMY SZKOLENIE Z GABRIELEM COUMANSEM.

 

Wczoraj w JKS Przybyszewo zakończyło się szkolenie z Gabrielem Coumansem.

Przez dwa dni Wielkopolscy zawodnicy ciężko pracowali pod okiem znakomitego trenera, który główny nacisk kładł na zaufanie, zrozumienie konia i jego dobre samopoczucie.

W pierwszy dzień treningi opierały się na pracy na drągach i zrelaksowaniu zarówno konia jak i siebie.

Po powrocie do hotelu zawodnicy mieli szansę na zadanie pytań trenerowi, który starał się wyjaśnić wszystkie wątpliwości.

W niedzielę treningi opierały się na pracy na przeszkodach.

Trener wykazał się znakomitym podejściem zarówno do naszej młodzieży jak i do ich wierzchowców. Starał się przekazać, jak bardzo ważna jest radość z tego co robią.

Treningi były nowym, bardzo ciekawym doświadczeniem zarówno dla zawodników jak i osób obserwujących. Towarzyszyła im świetna atmosfera.

Konsultacja była również szkoleniem specjalistycznym, licencyjnym dla szkoleniowców PZJ.

W niedzielę odbyła się część ogólna. Bardzo ciekawy wykład z zakresu psychologii sportu został poprowadzony przez Pana Dariusza Nowickiego,

Wielkopolski Związek Jeździecki składa serdecznie podziękowania dzieciom, młodzieży, rodzicom, szkoleniowcom za fantastyczną atmosferę i czynny udział w szkoleniu,  niezawodnemu tłumaczowi Sławkowi Samosiukowi oraz wszystkim którzy swoim zaangażowaniem i determinacją doprowadzili do tego fantastycznego szkolenia.