Puchar Wielkopolski w Ujeżdżeniu- etap trzeci za nami!

Puchar Wielkopolski w Ujeżdżeniu- etap trzeci za nami!

 

Tym razem gospodarzem rozgrywek został nowy organizator zawodów regionalnych – KJ Raduszyn.

Debiut bardzo udany, bo w zawodach, które odbyły się 25 maja 2019 zanotowano ponad 100 startów i konkursy prowadzone były na 2 czworobokach.

Jak zwykle najbardziej interesującą częścią okazały się baraże pucharowe, które przyniosły nieco zmian.

W grupie młodzików umocniła się na czele Jolanta Kóska, która zwyciężyła z bardzo dobrym wynikiem 7,1, natomiast miejsce drugie i trzecie zajmują obecnie Zuzanna Przybylska i Zuzanna Antkowiak.

W Juniorach Na Kucach na miejsce pierwsze przesunęła się Julia Antkowiak, a za nią plasują się Aleksandra Krawczyńska i Dominika Siudzińska.

W licznej grupie Juniorów Na Dużych Koniach  pewnie prowadzi Taja Zoll, na miejscu drugim jest Alicja Michalska, a miejsce trzecie zajmuje nieobecna w Raduszynie poprzednia liderka Marysia Karnabal.

W kategorii Open, cieszącej się również dużą popularnością, pozycję liderki zajmuje w aktualnym rankingu Anna Śłedzik, miejsce drugie – Celina Urbanowicz, a miejsce trzecie – Alicja Michalska.

W prestiżowej grupie Seniorów obecnie na miejsce pierwsze przesunęła się Katarzyna Woźniak, a minimalnie za nią znajduje się Anna Śledzik. Miejsce trzecie zajmuje Natalia Ładniak – Zdziera.

Wszystkim uczestnikom oraz nowym organizatorom serdecznie gratulujemy i już teraz zapraszamy na następne – dwudniowe – rozgrywki w Łopuchowie, które odbędą się 15 i 16 czerwca!

L.Jachimowicz

Zdjęcie – Foto i Basta