FINAŁ TALENTU WIELKOPOLSKI I WIELKOPOLSKIEJ LIGI KUCÓW 2019 ZA NAMI.

FINAŁ TALENTU WIELKOPOLSKI I WIELKOPOLSKIEJ LIGI KUCÓW 2019 ZA NAMI.

W minioną sobotę w Lesznie odbył się finał V edycji Talentu Wielkopolski oraz finał Wielkopolskiej Ligii Kuców.
Finał Talentu Wielkopolski został rozegrany na zasadzie konkursu dwunawrotowego z oceną stylu jeźdźca .
Oceniającymi byli Rafał Choynowski i Jan Kurek.
W całym cyklu zwyciężyła Zosia Budzyńska i Fabia z SKJ Gronówka, miejsce drugie zajęła reprezentantka tego samego klubu Natalia Sydow i Raszka, miejsce trzecie wywalczyła Oliwia Jach i Econ Z z KJ Sokół Damasławek.
WYNIKI KONKURSU
“Choć frekwencja w finale nie dopisała to jednak mamy powód do dumy, że Wielkopolska młodzież jeździ konkursy na styl. Mieliśmy okazję oglądać fantastyczne przejazdy. Wielkie podziękowanie dla wszystkich, którzy wspierają Talent Wielkopolski, szczególnie WZJ, firmie Parkur, Salon Pegaz, Agabart oraz wszystkich partnerów.”
V-ce Prezes ds. sportowych WZJ Robert Sydow
Finał Wielkopolskiej Ligii Kuców rozegrany został w dwóch kategoriach. Dzieci bawiły się świetnie.
W rywalizacji dzieci 9-12 lat zwyciężyła Jagoda Kierznowska i Nando Super z KJ Sokół Damasławek, miejsce drugie zajęła Maria Chwałczyńska i Wielki Orion z KJ Liljówka Stęszewko, miejsce trzecie wywalczyła Olga Patecka i Snoopy z LKS Cwał Poznań.
W kategorii dzieci 13-16 lat zwyciężyła Zuzanna Grygier i Armani RJT z Stow. KS Jumping Events, miejsce drugie wywalczył Filip Wysoczański na Knockma Mario z KJ  Michałówka, miejsce trzecie zajęła Marianna Stawicka i Marit z KJ Kapada Wiry.
 WYNIKI LIGA 9-12 LAT
WYNIKI LIGA 13-16 LAT
Serdecznie gratulujemy uczestnikom, rodzicom, trenerom i wszystkim osobom, które przyczyniają się do sukcesów naszej młodzieży.
Dziękujemy organizatorom, sponsorom, oceniającym i wszystkim, którzy wspierali Talent Wielkopolski i Ligę Kuców.
Galeria wkrótce.