KOLEJNE SUKCESY WIELKOPOLSKICH ZAWODNIKÓW W JAKUBOWICACH !

Sukcesami Wielkopolan, zakończyły się tegoroczne Mistrzostwa Polski w skokach, które odbyły się w Jakubowicach w dniach 10-13.09.2020 r.

W kategorii Dzieci I medal brązowy zdobyła Olga Tuliszkiewicz i Dassilio z KJ Sokół Damasławek.

W kategorii Juniorów srebrny medal wywalczyła Aleksandra Wypchło na klaczy Girl RV, zawodniczka bpk. Tuż poza podium na czwartym miejscu stanęła reprezentantka St. Kraju Jumping Team Aleksandra Zybała i Quaido.

W Seniorach natomiast medal srebrny zdobył Jarosław Skrzyczyński z KJ Agro-Handel Śrem na ogierze CHACCO AMICOR, a tuż poza podium na czwartym miejscu uplasował się kolega klubowy Mściwoj Kiecoń i Baccord.

Zawodnikom, trenerom oraz rodzicom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.