ZWYCIĘZCY WIELKOPOLSKIEJ LIGII KUCÓW I TALENTU WIELKOPOLSKI 2021 – POBYT W HOLANDII

ZWYCIĘZCY WIELKOPOLSKIEJ LIGII KUCÓW I TALENTU WIELKOPOLSKI 2021 – POBYT W HOLANDII

Miło Nam poinformować iż w dniach 09-15 sierpnia 2021 r. zwycięzcy Talentu Wielkopolski: Oliwia Jach i Wielkopolskiej Ligii Kuców: Liwia Nowak i Zofia Michalska, uczestniczyli w zorganizowanym jako nagroda wyjeździe do Holandii i treningach z Panem Gabrielem Coumansem.

Opiekunem wyjazdu był Pan Sławomir Samosiuk.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć (GALERIA ZDJĘĆ) z pobytu w Holandii w Deurne – fot. Paula Michalska Fotografia

Wyjazd najlepiej podsumowuje wpis na fb jednej z uczestniczek wyjazdu Zosi Michalskiej podsumowujący pobyt w Holandii:

„Tydzień w Deurne szybko minął. Była praca z końmi pod okiem trenera Coumansa, było zwiedzanie Niderlandów, było dużo dobrej zabawy oraz ciekawych rozmów, no i trochę czasu pozostało na chill. Generalnie rzecz biorąc bardzo miło spędzony czas w doborowym towarzystwie.

O trenerze i jego doświadczeniu oraz o treningach dużo by opowiadać  – dla mnie to było coś mega, coś co zaprocentuje w przyszłości. Cieszę się, że mogłam brać w tym udział.

Wiele ciekawych informacji i rad z zakresu jeździectwa, opieki nad końmi otrzymaliśmy też od naszego opiekuna – pana Sławka Samosiuka.

A teraz czas na podziękowania.

Dziękuję Wielkopolski Związek Jeździecki, Talent Wielkopolski 2021 oraz wszystkim sponsorom Wielkopolskiej Ligii Kuców za tak wspaniałą nagrodę. Fajnie by było, gdyby w naszych zawodach takich nagród było więcej, a podobno jest na to szansa.

Dziękuję Salon Jeździecki PEGAZ za wyposażenie nas w odzież firmową.

Dziękuję też Oliwia Jach i Liwia Nowak oraz ich rodzicom za mile spędzony czas. Do zobaczenia na parkurach.

A największe podziękowania należą się trenerowi oraz Panu Sławkowi za poświęcony nam czas oraz przekazaną wiedzę. Wielkie dzięki. „