Kalendarz 2017

LP NAZWA ZAWODÓW TERMIN DYSCYPLINA MIEJSCE INFORMACJE OGÓLNE PROPOZYCJE WYNIKI
1 HZR + HZO1* 24-26.01 B Leszno k.licencyjny pobierz
2 HZR + HZO1* 07-09.02 B Leszno Pobierz
3 HZR + HZO1* 14-16.02 B Leszno k.licencyjny Pobierz
4 HZR + HZODiM 15-16.02. B Jaszkowo k.licencyjny Pobierz
5 HZR + HZO1* 21-23.02 B Leszno k.licencyjny Pobierz
6 HZR 22-23.02. B Jaszkowo Pobierz
7 HZR + HZO1* 28.02-01.03 B Leszno Pobierz
8 HZR 29.02-01.03 B Jaszkowo Pobierz
9 HZR + HZO1* 06-08.03 B Leszno k.licencyjny Pobierz
10 HZR 07.03. B Poznań HW-T ODWOŁANE !
11 HZR + HZO1* 13-15.03 B Leszno Pobierz
12 HZR 14-15.03. B Jaszkowo Pobierz
13 HZR 21.03. A Poznań
14 HZR 28.03. B Poznań HW-T Pobierz
15 HZR 04-05.04. B Jaszkowo
16 HZR + HZO1* + HAMP 17-19.04 B Leszno Pobierz HAMPPobierz HZR
17 HZR 18-19.04. B Jaszkowo
18 ZR 25.04. B Jeziorki
19 ZR 25-26.04 B Olsza Pobierz
20 ZR 26.04. A Kociałkowa Górka
21 ZR 02.05. B Chrzypsko Wielkie
22 ZR 08-10.05 B Iwno k.licencyjny
23 ZR 09-10.05 B Olsza
24 ZR 09-10.05. B Korpysy
25 ZR 16-17.05. B Jaszkowo
26 ZR 23.05. A Krosinko
27 ZR+ZODiM 23-24.05 B Jaszkowo k.licencyjny
28 ZR 30.05. B Hermanów
29 ZR 23-24.05. B Olsza
30 ZR 31.05. B Wapno
31 ZR 06-07.06. B Jaszkowo
32 ZR 07.06. B Młodzikowo
33 ZR 13.06 A Stęszewko
34 ZR 13-14.06 B Olsza
35 ZR 13-14.06. B Jaszkowo
36 Eliminacja OOM 13-14.06 C Jaroszówka
37 ZR 14.06. B Poznań warunkowo
38 Mistrzostwa Wlkp. + ZR 19-21.06 B Konin
39 ZR 19-21.06. B Olsza
40 Eliminacja OOM 19-21.06. A Biały Las
41 ZR 27.06. B Barczyzna
42 Eliminacja OOM 27-28.06. B Wielka Lipa
43 ZR 04-05.07. B Olsza
44 ZR 11.07. B Sieraków
45 ZR 11-12.07 B Jaszkowo
46 ZR 12.07. B Trzciel
47 ZR 19.07. B Lwówek
48 ZR 19.07. B Poznań warunkowo
49 ZR 25-26.07. B Jaszkowo
50 ZR 25-26.07. B Damasławek k.licencyjny
51 ZR 25-26.07. B Korpysy
52 ZR 01.08. A Krosinko
53 ZR 01.08. B Jeziorki
54 ZR 01-02.08. B Olsza
55 ZR 08-09.08 B Olsza
56 ZR+ZODiM 14-16.08 B Leszno
57 ZR 15-16.08. B Jaszkowo
58 ZR 15-16.08. B Korpysy
59 ZR 22-23.08. B Jaszkowo
60 ZR 22-23.08. B Poznań
61 ZR 23.08. B Szreniawa
62 ZR 29-30.08. B Olsza
63 ZR 04-06.09. B Olsza
64 ZR 05-06.09. B Hermanów
65 ZR 06.09. A Raduszyn
66 Mistrzostwa Wlkp. + ZR 12-13.09. A Poznań
67 ZR 12-13.09. B Jaszkowo
68 ZR 13.09. B Trójka
69 ZR 19.09. B Poznań warunkowo
70 ZR 19-20.09. B Jaszkowo
71 ZR 20.09. E Kiekrz
72 ZR 26.09. B Rogusko
73 HZR + HZODiM 02-04.10 B Leszno
74 HZR + HZO1* 9-11.10 B Leszno
75 ZR+ZODiM 10-11.10. B Jaszkowo
76 HZR + HZO1* 16-18.10 B Leszno
77 HZR 24.10. B Poznań HW-T
78 HZR + HZO1* 23-25.10 B Leszno
79 HZR + HZODiM 06-08.11 B Leszno
80 ZR+ZODiM 07-08.11. B Jaszkowo
81 HZR 11.11. B Poznań HW-T
82 HZR + HZO1* 13-15.11 B Leszno
83 HZR + HZO2* 20-22.11 B Leszno
84 HZR 21.11. B Poznań HW-T
85 ZR 21-22.11. B Jaszkowo
86 HZR + HZO2* 27-29.11 B Leszno
87 HZR 28.11. B Poznań HW-T
88 HZR 04-06.12. B Poznań - MTP
89 HZR + HZO1* 11-13.12 B Leszno
90 HZR 12.12. B Poznań HW-T
91 HZR + HZO1* 18-20.12 B Leszno
92 ZR 18-20.12. B Jaszkowo

Tabela o ID 5 nie istnieje.

Tabela o ID 7 nie istnieje.