Kalendarz 2018

LP NAZWA ZAWODÓW TERMIN DYSCYPLINA MIEJSCE INFORMACJE OGÓLNE PROPOZYCJE
1 HZR 28.01. B Poznań HW - T Pobierz
2 HZR + HZO1* 09-11.02. B Leszno Pobierz
3 HZR 10.02. B Poznań HW - T Pobierz
4 HZR + HZO1* 16-18.02. B Leszno Pobierz
5 HZR 17-18.02. B Jaszkowo Pobierz
6 HZR + HZO2* 22-25.02. B Leszno Pobierz
7 HZR 24-25.02. B Jaszkowo Pobierz
8 ZR 24-25.02 A Poznań-Wola Pobierz
9 HZR + HZO1* 02-04.03. B Leszno Pobierz
10 HZR 02-04.03 B Wolica k.licencyjny Pobierz
11 HZR 03-04.03. B Jaszkowo Pobierz ODWOŁANE
12 HZR + HZO1* 09-11.03. B Leszno Pobierz
13 HZR 10.03. B Poznań HW - T Pobierz
14 HZR + HZO1* 16-18.03. B Leszno Pobierz
15 HZR 17-18.03. B Jaszkowo Pobierz
16 HZR + HZO DiM 23-25.03. B Leszno Pobierz
17 HZR 23-25.03. B Wolica k.licencyjny Pobierz ODWOŁANE
18 HZR 24.03. B Poznań HW - T Pobierz
19 HZR 07-08.04. B Jaszkowo Pobierz
20 HZR 07.04. B Poznań HW - T Pobierz
21 ZR 14.04. E Jaszkowo Pobierz
22 HZR + HZO*1 + HAMP 13-15.04. B Leszno Pobierz HZR
Pobierz HAMP
23 ZR - EL.Pucharu WLKP 21.04. A Gruszczyn Pobierz
24 ZR 21-22.04. B Jaszkowo Pobierz
25 ZR 28-29.04. B Jeziorki k.licencyjny Pobierz
26 ZR 30.04-01.05. B Olsza Pobierz
27 ZR 02.05. B Chrzypsko Wielkie Pobierz
28 ZR 04-06.05. B Iwno k.licencyjny Pobierz
29 ZR 12-13.05. B Korpysy Rez. 19-20.05.2018 Pobierz
30 ZK Elim. OOM 12-13.05. C Racot Pobierz
31 ZR 11-13.05. B Jaszkowo Pobierz
32 ZR 19-20.05. B Jaszkowo Pobierz
33 ZR 19-20.05. B Poznań-Szczepankowo Pobierz
34 ZR 26-27.05. B Mieczownica ODWOŁANE!
35 ZR 27.05. A Kociałkowa Górka Pobierz
36 ZR 01-03.06. B Olsza Pobierz
37 ZR 03.06. B Młodzikowo Pobierz
38 ZR - Elim.OOM 08-10.06. B Jaszkowo Pobierz
39 ZR 15.06. B Konin Pobierz
40 ZR 16-17.06. B Korpysy Pobierz
41 ZR 16-17.06. B Olsza Pobierz
42 ZR 23.06. B Barczyzna Pobierz
43 ZR - Elim.OOM 30.06-01.07 A Jeziorki Pobierz
44 ZR 30.06-01.07 B Korpysy Pobierz
45 ZR 30.06-01.07. B Olsza Pobierz
46 ZR 07.07 B Rogusko Pobierz
47 ZR 07-08.07. B Damasławek k.licencyjny Pobierz
48 ZR 08.07. B Sieraków Pobierz
49 ZR 14.07. B Poznań HW - T ODWOŁANE!
50 ZR 15.07. B Trzciel k.licencyjny Pobierz
51 ZR 22.07. B Lwówek k.licencyjny Pobierz
52 ZR 28-29.07. B Jeziorki k.licencyjny Pobierz
53 ZR 28-29.07. B Korpysy Pobierz
54 ZR 29.07. A Baborówko Pobierz
55 ZR 05.08 B Kowale Książe Pobierz
56 ZR 11-12.08. B Olsza Pobierz
57 ZR 18-19.08 B Korpysy Pobierz
58 ZR 18-19.08. A Łopuchowo Pobierz
59 ZR 19.08. B Trójka Pobierz
60 ZR 19.08. B Kaczory Pobierz
61 ZR 25-26.08. B Poznań-Wola Pobierz
62 Mistrzostwa Wlkp.+ ZR 31.08-02.09 B Sieraków Pobierz
63 ZR 09.09. B Hermanów Pobierz
64 ZR 14-16.09. B Olsza Pobierz
65 ZR 16.09. E Kiekrz Pobierz
66 ZR 15-16.09. B Jaszkowo k.licencyjny Pobierz
67 ZR - ANDREWEX 23.09. B Turek Pobierz
68 ZR 22-23.09. B Jaszkowo Pobierz
69 Mistrzostwa Wlkp.+ ZR 22-23.09. A Leszno Pobierz
70 HZR 28-30.09. B Jaszkowo Pobierz
71 ZR 29-30.09. B Korpysy Pobierz
72 HZR 06-07.10. B Leszno Pobierz
73 HZR + HZO2* 12-14.10. B Leszno Pobierz
74 HZR 13-14.10. B Jaszkowo Pobierz
75 HZR + HZO DiM 20-21.10 B Leszno k.licencyjny Pobierz
76 HZR 20.10. B Poznań HW - T Pobierz
77 HZR + HZO1* 26-28.10. B Leszno Pobierz
78 HZR 27-28.10. B Wolica k. licencyjny Pobierz
79 HZR + HZO1* 03-04.11. B Leszno Pobierz
80 HZR 03-04.11. B Poznań HW - T Pobierz
81 HZR + HZO2* 09-11.11. B Leszno Pobierz
82 HZR 10-11.11. B Jaszkowo Pobierz
83 HZR + HZO2* 16-18.11. B Leszno Pobierz
84 HZR + HZO1* 23-25.11. B Leszno ODWOŁANE!
85 HZR 23-25.11. B Wolica k. licencyjny Pobierz
86 HZR 24-25.11. B Jaszkowo Pobierz
87 HZR 24.11. B Poznań HW - T Pobierz
88 HZR 30.11-02.12. B MTP Poznań Pobierz
89 HZR 02.12. E MTP Poznań Pobierz
90 HZR + HZO1* 07-09.12 B Leszno Pobierz
91 HZR 08.12. B Poznań HW - T Pobierz
92 HZR 14-16.12. B Jaszkowo Pobierz
93 HZR + HZO1* 14-16.12. B Leszno Pobierz
94

LP. DATA ZAKRES EGZAMINU MIEJSCE ORGANIZATOR KONTAKT UWAGI
1. 25.03.18 BOJ,SOJ KJ Podkowa Gruszczyn KJ Podkowa Gruszczyn 607-096-556;konie@podkowagruszczyn.pl Rozpoczęcie o godz. 13.00
2. 06.04.18 BOJ,SOJ KJ Jeziorki KJ Jeziorki
3. 27.04.18 BOJ,SOJ KJ Jeziorki KJ Jeziorki
4. 11.05.18 BOJ, SOJ SKJ Leśna Podkowa SKJ Leśna Podkowa 603-098-189; 603-098-189 kj@lesna-podkowa.pl Rozpoczęcie godz. 11.00
5. 18.05.18 BOJ,SOJ KJ Jeziorki KJ Jeziorki
6 15.06.18 BOJ,SOJ KJ Jeziorki KJ Jeziorki
7. 06.07.18 BOJ,SOJ KJ Jeziorki KJ Jeziorki
8. 13.07.18 BOJ, SOJ SKJ Leśna Podkowa SKJ Leśna Podkowa 603-098-189; 603-098-189 kj@lesna-podkowa.pl Rozpoczęcie godz. 11.00
9. 14.07.18 BOJ,SOJ,ZOJ KJ Liljówka KJ Liljówka liljowka@wp.pl
10. 27.07.18 BOJ,SOJ KJ Jeziorki KJ Jeziorki
11. 2.08.18 BOJ, SOJ CH Jaszkowo CH Jaszkowo
12. 3.08.18 BOJ, SOJ CH Jaszkowo CH Jaszkowo
13. 10.08.18 BOJ, SOJ SKJ Leśna Podkowa SKJ Leśna Podkowa 603-098-189; 603-098-189 kj@lesna-podkowa.pl Rozpoczęcie godz. 10.00
14. 17.08.18 BOJ,SOJ KJ Jeziorki KJ Jeziorki
15. 23.08.18 BOJ,SOJ KJ Liljówka KJ Liljówka liljowka@wp.pl
16. 07.09.18 BOJ, SOJ SKJ Leśna Podkowa SKJ Leśna Podkowa 603-098-189; 603-098-189 kj@lesna-podkowa.pl Rozpoczęcie godz. 10.00
17. 10.09.18 BOJ,SOJ,ZOJ KJ Jeziorki KJ Jeziorki
18. 03.10.18 BOJ, SOJ KJ Liljówka KJ Liljówka liljowka@wp.pl
19. 18.10.18 BOJ,SOJ KJ Jeziorki KJ Jeziorki
20. 20.10.18 BOJ,SOJ KJ Wolica KJ Wolica 605-552-137; kjwolica@gmail.com Rozpoczęcie godz. 15.00
21. 17.11.18 BOJ,SOJ KJ Wolica KJ Wolica 605-552-137; kjwolica@gmail.com Rozpoczęcie godz. 15.00
22. 09.12.18 BOJ,SOJ OJ Mustang Rogalinek JKS Gold Team 607-323-403

LP NAZWA ZAWODÓW TERMIN DYSCYPLINA MIEJSCE INFORMACJE OGÓLNE PROPOZYCJE
1 HZTAut 20-21.01. D Poznań-Wola Pobierz
2 HZTAut 21.01. B Ostrowo Młyn Pobierz
3 HZTAut 28.01. B Poznań-Hipodrom Wola Pobierz
4 HZTAut 10.02. B Poznań-Hipodrom Wola Pobierz
5 HZTAut 25.02. B Ostrowo Młyn Pobierz
6 HZTAut 24-25.02. A Poznań Pobierz
7 HZTAut 03-04.03. B Jaszkowo Pobierz
8 HZTAut 10.03. B Poznań-Hipodrom Wola Pobierz
9 HZTAut 18.03. B Ostrowo Młyn Pobierz
10 HZTAut 17-18.03 B Jaszkowo Pobierz
11 HZTAut 24.03. B Poznań-Hipodrom Wola Pobierz
12 HZTAut 07.04. B Poznań-Hipodrom Wola Pobierz
13 HZTAut 07-08.04. B Jaszkowo Pobierz
14 ZTAut 14.04. E Jaszkowo
15 ZTAut-Militari 20-22.04. A,B,C Poznań CWJ Pobierz
16 ZTAut 21.04 A Gruszczyn Pobierz
17 HZTAut 21-22.04. B Jaszkowo Pobierz
18 ZTAut 28.04. B Margonin Pobierz
19 ZTAut 29.04. B Gniezno Pobierz
20 ZTAut 30.04-01.05. B Olsza
21 ZTAut 02.05. B Turek Pobierz
22 ZTAut 28-29.04. B Jeziorki Pobierz
23 ZTAut 12-13.05 B Jaszkowo Pobierz
24 ZTAut 12-13.05. B Korpysy Pobierz
25 ZTAut 13.05. B Gniezno Pobierz
26 ZTAut 19-20.05. B Poznań-Szczepankowo Pobierz
27 ZTAut 20.05. B Rogusko ODWOŁANE!
28 ZTAut 20.05 D Boszkowo Pobierz
29 ZTAut 26-27.05. B Mieczownica ODWOŁANE!
30 ZTAut 27.05. A Kociałkowa Górka Pobierz
31 ZTAut 02.06. B Góra Pobierz
32 ZTAut 03.06. B Wapno Pobierz
33 ZTAut 09-10.06 B Jaszkowo Pobierz
34 ZTAut 16.06. B Poznań- Wola Pobierz
35 ZTAut 16-17.06. B Korpysy Pobierz
36 ZTAut 16-17.06. B Olsza ODWOŁANE!
37 ZTAut 23.06. B Barczyzna Pobierz
38 ZTAut 23.06. B Ostrów Wlkp.-Borowianka Pobierz
39 ZTAut 24.06. B Gniezno Pobierz
40 ZTAut 30.06-01.07. B Korpysy Pobierz
41 ZTAut 30.06-01.07 A Jeziorki Pobierz
42 ZTAut 01.07. B Podstolice gm. Budzyń Pobierz
43 ZTAut 07.07 B Rogusko Pobierz
44 ZTAut 07-08.07. B Damasławek Pobierz
45 ZTAut 08.07. B Sieraków Pobierz
46 ZTAut 14.07. B Poznań-Hipodrom Wola ODWOŁANE!
47 ZTAut 15.07. B Gniezno Pobierz
48 ZTAut 15.07. B Trzciel Pobierz
49 ZTAut 22.07. B Lwówek Pobierz
50 ZTAut 22.07 D Sieraków Pobierz
51 ZTAut 22.07 B Baranów Pobierz
52 ZTAut 28-29.07. B Jeziorki Pobierz
53 ZTAut 28-29.07. B Korpysy Pobierz
54 ZTAut 29.07. B Milicz gm. Chodzież Pobierz
55 ZTAut 29.07 A Baborówko Pobierz
56 ZTAut 04.08. B Poznań- Wola ODWOŁANE!
57 ZTAut 05.08. D Kowale Księże gm.Turek Pobierz
58 ZTAut 05.08. B Szamocin Pobierz
59 ZTAut 11.08. B Gąsawy k.Szamotuł ODWOŁANE!
60 ZTAut 11-12.08. B Olsza ODWOŁANE!
61 ZTAut 12.08. B Gniezno Pobierz
62 ZTAut 18.08 B Raduszyn Pobierz
63 ZTAut 18-19.08. B Korpysy Pobierz
64 ZTAut 18-19.08 A Łopuchowo Pobierz
65 ZTAut 19.08. B Trójka Pobierz
66 ZTAut 25.08 B Poznań- Wola Pobierz
67 ZTAut 01.09 B Koło Pobierz
68 ZTAut 02.09. B,D Rychlik Pobierz
69 ZTAut 08.09. A Raduszyn Pobierz
70 ZTAut 09.09. B Hermanów Pobierz
71 ZTAut 15.09 B Anielin Pobierz
72 ZTAut 15-16.09 B Jaszkowo Pobierz
73 ZTAut 16.09. E Kiekrz Pobierz
74 ZTAut 16.09 B Gniezno Pobierz
75 ZTAut 16.09 D Turek
76 ZTAut 22.09. B Sypniewo Pobierz
77 ZTAut 22-23.09. B Jaszkowo Pobierz
78 ZTAut 22-23.09. A Leszno Pobierz
79 ZTAut 23.09 B Turek Pobierz
80 ZTAut 29.09. B Poznań- Wola
81 ZTAut 29-30.09. B Jaszkowo Pobierz
82 ZTAut 29.09. B Poznań-Wola
83 ZTAut 29-30.09. B Korpysy Pobierz
84 ZTAut 13-14.10 B Jaszkowo Pobierz
85 HZTAut 20.10. B Poznań-Hipodrom Wola Pobierz
86 HZTAut 20.10. B Wolica Pobierz
87 HZTAut 03-04.11 B Poznań-Hipodrom Wola
88 HZTAut 17.11 B Wolica Pobierz
89 HZTAut 24.11. B Poznań-Hipodrom Wola Pobierz
90 HZTAut 24-25.11 B Jaszkowo Pobierz
91 HZTAut 08.12. B Poznań-Hipodrom Wola Pobierz
92 HZATut 14-16.12 B Jaszkowo Pobierz