Kalendarz 2019

LP NAZWA ZAWODÓW TERMIN DYSCYPLINA MIEJSCE INFORMACJE OGÓLNE PROPOZYCJE
1 HZR 09-10.02. B Leszno k.licencyjny Pobierz
2 HZR + HZO2* 14-17.02. B Leszno Pobierz
3 HZR + HZODiM 16-17.02. B Jaszkowo k.licencyjny Pobierz
4 HZR 16-17.02. A Poznań-Wola Pobierz
5 HZR + HZO1* 22-24.02. B Leszno k.licencyjny Pobierz
6 HZR 23-24.02. B Jaszkowo Pobierz
7 HZR 23.02. B Poznań-Wola HW-T Pobierz
8 HZR + HZO1* 01-03.03. B Leszno Pobierz
9 HZR 02-03.03. B Jaszkowo Pobierz ODWOŁANE!
10 HZR 01-03.03. B Wolica k.licencyjny Pobierz
11 HZR + HZO2* 08-10.03. B Leszno Pobierz
12 HZR + HZO1* 15-17.03. B Leszno Pobierz
13 HZR 16-17.03. B Jaszkowo Pobierz
14 HZR 15-17.03. B Wolica Pobierz
15 HZR 16.03. B Poznań-Wola HW-T Pobierz
16 HZR + HZODiM 21-24.03. B Leszno k.licencyjny Pobierz
17 HZR 23.03. B Łopuchowo Pobierz
18 HZR + Finał HPP 29-31.03. B Leszno Pobierz
19 HZR 30-31.03 E Jaszkowo Pobierz
20 HZR 30.03. B Poznań-Wola HW-T Pobierz
21 HZR 06-07.04 B Jaszkowo Pobierz
22 HZR + HZO*1 + HAMP 12-14.04. B Leszno Pobierz HZRPobierz HAMP
23 HZR 13-14.04. B Jaszkowo Pobierz
24 HZR 13-14.04. A Poznań-Wola Pobierz
25 ZR 27-28.04. B Jeziorki k.licencyjny Pobierz
26 ZR 30.04-01.05. B Olsza Pobierz
27 ZR 02.05. B Chrzypsko Wielkie Pobierz
28 ZR 02-05.05. B Iwno k.licencyjny Pobierz
29 ZR 11-12.05. B Jaszkowo Pobierz
30 ZR 11-12.05. B Poznań- Szczepankowo Pobierz
31 ZR 11-12.05. B Korpysy ODWOŁANE!
32 ZR + ZODiM 18-19.05 B Jaszkowo Pobierz
33 ZR 18-19.05. B Olsza Pobierz
34 ZR- EL.Pucharu Wlkp 25.05. A Raduszyn Pobierz
35 ZR-L 23-26.05. C Baborówko
36 ZR 26.05. B Wapno Pobierz
37 ZR 01-02.06. B Olsza Pobierz
38 ZR 26.05. E Poznań-Pony Pobierz ODWOŁANE!
39 ZR 02.06. B Młodzikowo Pobierz
40 ZR 08-09.06. B Jaszkowo Pobierz
41 ZR 08-09.06. B Korpysy ODWOŁANE!
42 ZR 15.06. B Poznań Pobierz
43 ZR 14-16.06. B Olsza Pobierz
44 ZR 15-16.06 A Łopuchowo Pobierz
45 Eliminacja OOM 15-16.06. C Jaroszówka Pobierz
46 Mistrzostwa Wlkp. + ZR 21-23.06. B Konin Pobierz
47 Eliminacja OOM 21-23.06. A Biały Las Wierzbna Pobierz
48 Eliminacja OOM 28-30.06. B Biały Las Wierzbna Pobierz
49 ZR 29-30.06. B Olsza Pobierz ODWOŁANE!
50 ZR 29.06. B Barczyzna Pobierz ODWOŁANE!
51 ZR 06.07 B Rogusko Pobierz ODWOŁANE!
52 ZR 13.07. B Sieraków Pobierz ODWOŁANE!
53 ZR 13-14.07. B Olsza Pobierz
54 ZR 20.07. B Poznań Pobierz ODWOŁANE!
55 ZR 21.07. B Lwówek k.licencyjny Pobierz
56 ZR 27-28.07. B Damasławek k.licencyjny Pobierz
57 ZR 27-28.07. A Baborówko Pobierz ODWOŁANE!
58 ZR 28.07. B Trzciel Pobierz
59 ZR 27-28.07. B Korpysy ODWOŁANE!
60 ZR 03.08. B Jeziorki k.licencyjny Pobierz
61 ZR 10-11.08. B Olsza Pobierz
62 ZR 11.08. B Kaczory-Dziembówko Pobierz
63 ZR 17.08. A Łopuchowo ODWOŁANE!
64 ZR 18.08. B Łopuchowo ODWOŁANE!
65 ZR 24-25.08. B Leszno k.licencyjny Pobierz
66 ZR 24-25.08. B Korpysy ODWOŁANE!
67 ZR 31.08-01.09. B Olsza Pobierz
68 ZR 01.09. B Trójka k.licencyjny Pobierz
69 ZR 06-08.09. B Olsza
70 ZR 07-08.09. B Hermanów Pobierz
71 ZR 14-15.09. B Jaszkowo Pobierz
72 ZR 15.09 E Kiekrz Pobierz
73 ZR 21-22.09. B Jaszkowo Pobierz
74 Mistrzostwa Wlkp. + ZR 21-22.09. A Leszno Pobierz
75 ZR 21-22.09. B Korpysy ODWOŁANE!
76 ZR 27-29.09. B Olsza Pobierz
77 ZR 28.09. B Poznań ODWOŁANE!
78 ZR 28.09. B Rogusko
79 HZR + HZO 04-06.10. A Leszno Pobierz
80 HZR + HZO2* 11-13.10. B Leszno Pobierz
81 HZR + HZODiM 12-13.10. B Jaszkowo Pobierz
82 ZR 12-13.10 E Poznań Pobierz
83 HZR + HZO1* 18-20.10. B Leszno k.licencyjny Pobierz
84 HZR 19.10. B Poznań-Wola HW-T Pobierz
85 HZR + HZO1* 25-27.10. B Leszno Pobierz
86 HZR 25-27.10. B Wolica Pobierz
87 HZR 03.11 B Poznań-Wola HW-T Pobierz
88 HZR 09-10..11. B Leszno k.licencyjny Pobierz
89 HZR + HZODiM 09-10.11. B Jaszkowo Pobierz
90 HZR + HZO2* 15-17.11. B Leszno Pobierz
91 HZR + HZO2* 22-24.11. B Leszno Pobierz
92 HZR 22-24.11. B Wolica k.licencyjny Pobierz
93 HZR 23-24.11. B Jaszkowo Pobierz
94 HZR 23.11. B Poznań-Wola HW-T Pobierz
95 HZR 28.11-01.12 E Poznań-MTP Pobierz
96 HZR 30.11-01.12 B Poznań-MTP Pobierz
97 HZR + HZO2* 06-08.12. B Leszno k.licencyjny Pobierz
98 HZR 07.12. B Poznań-Wola k.licencyjny Pobierz
99 HZR 13-15.12. B Jaszkowo Pobierz
100 HZR + HZO2* 13-15..12 B Leszno k.licencyjny Pobierz
101 HZR 21.12. B Poznań-Wola HW-T

LP. DATA ZAKRES EGZAMINU MIEJSCE ORGANIZATOR KONTAKT UWAGI
1. 02.03.19 specj. BOJ, spec. SOJ KJ Pony Poznań Yoris Wielkopolska Akademia Woltyżerki Sportowej 502436392 Specjalistyczna: Woltyżerka
2. 13.03.19 BOJ,SOJ KJ Podkowa Gruszczyn KJ Podkowa Gruszczyn 607096556; konie@podkowagruszczyn.pl rozpoczecie godz. 12.00
3. 24.03.19 BOJ,SOJ Ośrodek Jeździecki Mustang w Rogalinku JKS gold Team 607323403
4. 20.04.19 BOJ,SOJ KJ Podkowa Gruszczyn KJ Podkowa Gruszczyn 607096556; konie@podkowagruszczyn.pl rozpoczecie godz. 12.00
5. 26.04.19 BOJ,SOJ KJ Jeziorki Akademia Jazdy Konnej E. Niestrawska 503022182
6 10.05.19 BOJ,SOJ KJ Jeziorki Akademia Jazdy Konnej E. Niestrawska 503022182
7. 26.05.19 BOJ,SOJ KJ Podkowa Gruszczyn KJ Podkowa Gruszczyn 607096556; konie@podkowagruszczyn.pl rozpoczecie godz. 12.00
8. 31.05.19 BOJ,SOJ KJ Jeziorki Akademia Jazdy Konnej E. Niestrawska 503022182
9. 28.06.19 BOJ,SOJ KJ Jeziorki Akademia Jazdy Konnej E. Niestrawska 503022182
10. 29.06.19 BOJ,SOJ KJ Podkowa Gruszczyn KJ Podkowa Gruszczyn 607096556; konie@podkowagruszczyn.pl rozpoczecie godz. 12.00
11 12.07.19 BOJ,SOJ KJ Jeziorki Akademia Jazdy Konnej E. Niestrawska 503022182
12. 13.07.19 BOJ,SOJ KJ Podkowa Gruszczyn KJ Podkowa Gruszczyn 607096556; konie@podkowagruszczyn.pl rozpoczecie godz. 12.00
13. 27.07.19 BOJ,SOJ KJ Podkowa Gruszczyn KJ Podkowa Gruszczyn 607096556; konie@podkowagruszczyn.pl rozpoczecie godz. 12.00
14. 2.08.19 BOJ,SOJ KJ Jeziorki Akademia Jazdy Konnej E. Niestrawska 503022182
15. 10.08.19 BOJ,SOJ KJ Podkowa Gruszczyn KJ Podkowa Gruszczyn 607096556; konie@podkowagruszczyn.pl rozpoczecie godz. 12.00
16. 23.08.19 BOJ,SOJ KJ Jeziorki Akademia Jazdy Konnej E. Niestrawska 503022182
17. 24.08.19 BOJ,SOJ KJ Podkowa Gruszczyn KJ Podkowa Gruszczyn 607096556; konie@podkowagruszczyn.pl rozpoczecie godz. 12.00
18. 9.09.19 BOJ,SOJ,ZOJ KJ Jeziorki Akademia Jazdy Konnej E. Niestrawska 503022182
19. 20.09.19 BOJ,SOJ KJ Jeziorki Akademia Jazdy Konnej E. Niestrawska 503022182
20. 27.09.19 BOJ,SOJ KJ Jeziorki Akademia Jazdy Konnej E. Niestrawska 503022182
21. 29.09.19 BOJ,SOJ KJ Podkowa Gruszczyn KJ Podkowa Gruszczyn 607096556; konie@podkowagruszczyn.pl rozpoczecie godz. 12.00
22. 20.10.19 BOJ,SOJ KJ Podkowa Gruszczyn KJ Podkowa Gruszczyn 607096556; konie@podkowagruszczyn.pl rozpoczecie godz. 12.00

LP NAZWA ZAWODÓW TERMIN DYSCYPLINA MIEJSCE INFORMACJE OGÓLNE PROPOZYCJE
1 HZTAut 26.01. B Poznań-Wola HW-T Pobierz
2 ZTAut 16-17.02. A Poznań-Wola Pobierz
3 HZTAut 23.02. B Poznań-Hipodrom Wola HW-T Pobierz
4 ZTAut 23-24.02 B Jaszkowo
5 HZTAut 16.03. B Poznań-Hipodrom Wola HW-T Pobierz
6 HZTAut 16-17.03 B Jaszkowo Pobierz
7 HZTAut 23.03. B Łopuchowo Pobierz
8 HZTAut 30.03. B Poznań-Hipodrom Wola HW-T Pobierz
9 HZTAut 06-07.04 B Jaszkowo Pobierz
10 HZTAut 13-14.04. B Jaszkowo Pobierz
11 ZTAut 13-14.04. A Poznań-Wola Pobierz
12 ZTAut-Militari 26-28.04 A,B,C Poznań CWJ RegulaminPobierz
13 ZTAut 27.04 B Margonin Pobierz
14 ZTAut 28.04. A Kociałkowa Górka
15 ZTAut 27-28.04. B Jeziorki Pobierz
16 ZTAut 02-04.05 B Iwno Pobierz
17 ZTAut 11-12.05. B Poznań-Szczepankowo Pobierz
18 ZTAut 11-12.05 B Jaszkowo Pobierz
19 ZTAut 12.05 B Kociałkowa Górka
20 ZTAut 19.05 B Trójka Pobierz
21 ZTAut 19.05. B Złotów Pobierz
22 ZTAut 25.05. A Raduszyn
23 ZTAut 26.05. E Poznań-Pony Pobierz ODWOŁANE!
24 ZTAut 26.05 B Wapno Pobierz
25 ZTAut 07-09.06. B Poznań-Hipodrom Wola HW-T
26 ZTAut 08-09.06. B Jaszkowo Pobierz
27 ZTAut 15-16.06. A Łopuchowo Pobierz
28 ZTAut 16.06 D Pępowo
29 ZTAut 16.06 B Trójka PobierzRegulamin JPT
30 ZTAut 29.06. B Barczyzna Pobierz ODWOŁANE!
31 ZTAut 29.06. B Podstolice gm.Budzyń Pobierz
32 ZTAut 06.07 B Rogusko Pobierz ODWOŁANE!
33 ZTAut 07.07 B Trójka Pobierz ODWOŁANE!
34 ZTAut 07.07. B Szamocin Pobierz ODWOŁANE!
35 ZTAut 13.07. B Sieraków Pobierz ODWOŁANE!
36 ZTAut 21.07. B Lwówek Pobierz
37 ZTAut 28.07 B Trójka PobierzRegulamin JPT
38 ZTAut 27-28.07. B Damasławek Pobierz
39 ZTAut 27-28.07 A Baborówko Pobierz ODWOŁANE!
40 ZTAut 28.07. B Trzciel Pobierz
41 ZTAut 28.07. B Baranów k/.Kępna Pobierz
42 ZTAut 03.08. B Jeziorki Pobierz
43 ZTAut 10.08. B Milcz Pobierz
44 ZTAut 11.08 B Kowale Książe Pobierz
45 ZTAut 17.08. A Łopuchowo ODWOŁANE!
46 ZTAut 17.08. B Raduszyn Pobierz
47 ZTAut 18.08. B Łopuchowo ODWOŁANE!
48 ZTAut 18.08 B Trójka Pobierz
49 ZTAut 24-25.08 B Leszno Pobierz
50 ZTAut 25.08. B Szamocin Pobierz ODWOŁANE!
51 ZTAut 01.09. B Koło Pobierz
52 ZTAut 01.09. B Trójka Pobierz
53 ZTAut 07.09 B Wiry Pobierz
54 ZTaut 07-08.09. B Hermanów Pobierz
55 ZTAut 14.09 B Szamocin Pobierz
56 ZTAut 15.09 B Trójka Pobierz
57 ZTAut 15.09 E Kiekrz Pobierz
58 ZTAut 14-15.09 B Jaszkowo Pobierz
59 ZTAut 15.09 B Anielin Pobierz
60 ZTAut 21.09. B Sypniewo Pobierz
61 ZTAut 21-22.09. A Leszno Pobierz
62 ZTAut 28.09. B Rogusko
63 HZTAut 12-13.10 B Jaszkowo Pobierz
64 HZTAut 19.10 B Poznań-Hipodrom Wola HW-T Pobierz
65 HZTAut 03.11. B Poznań-Hipodrom Wola HW-T
66 HZTAut 23.11 B Poznań-Hipodrom Wola HW-T Pobierz
67 HZTAut 23-24.11. B Jaszkowo Pobierz
68 HZTAut 07.12. B Poznań-Hipodrom Wola HW-T Pobierz
69 HZTAut 13-15.12. B Jaszkowo Pobierz
70 HZTAut 21.12. B Poznań-Hipodrom Wola HW-T Pobierz