Kalendarz 2020 – PROJEKT

LP NAZWA ZAWODÓW TERMIN DYSCYPLINA MIEJSCE INFORMACJE OGÓLNE PROPOZYCJE WYNIKI
1 HZR + HZO1* 24-26.01 B Leszno k.licencyjny pobierz
2 HZR + HZO1* 07-09.02 B Leszno Pobierz
3 HZR + HZO1* 14-16.02 B Leszno k.licencyjny Pobierz
4 HZR + HZODiM 15-16.02. B Jaszkowo k.licencyjny Pobierz
5 HZR + HZO1* 21-23.02 B Leszno k.licencyjny Pobierz
6 HZR 22-23.02. B Jaszkowo
7 HZR + HZO1* 28.02-01.03 B Leszno Pobierz
8 HZR 29.02-01.03 B Jaszkowo
9 HZR + HZO1* 06-08.03 B Leszno k.licencyjny Pobierz
10 HZR 07.03. B Poznań HW-T
11 HZR + HZO1* 13-15.03 B Leszno Pobierz
12 HZR 14-15.03. B Jaszkowo
13 HZR 28.03. B Poznań HW-T
14 HZR 04-05.04. B Jaszkowo
15 HZR + HZO1* + HAMP 17-19.04 B Leszno Pobierz HAMPPobierz HZR
16 HZR 18-19.04. B Jaszkowo
17 ZR 25.04. B Jeziorki
18 ZR 25-26.04 B Olsza
19 ZR 26.04. A Kociałkowa Górka
20 ZR 08-10.05 B Iwno k.licencyjny
21 ZR 09-10.05 B Olsza
22 ZR 09-10.05. B Korpysy
23 ZR 16-17.05. B Jaszkowo
24 ZR 23.05. A Krosinko
25 ZR+ZODiM 23-24.05 B Jaszkowo k.licencyjny
26 ZR 30.05. B Hermanów
27 ZR 23-24.05. B Olsza
28 ZR 31.05. B Wapno
29 ZR 06-07.06. B Jaszkowo
30 ZR 07.06. B Młodzikowo
31 ZR 13.06 A Stęszewko
32 ZR 13-14.06 B Olsza
33 ZR 13-14.06. B Jaszkowo
34 Eliminacja OOM 13-14.06 C Jaroszówka
35 ZR 14.06. B Poznań warunkowo
36 Mistrzostwa Wlkp. + ZR 19-21.06 B Konin
37 ZR 19-21.06. B Olsza
38 Eliminacja OOM 19-21.06. A Biały Las
39 ZR 27.06. B Barczyzna
40 Eliminacja OOM 27-28.06. B Wielka Lipa
41 ZR 04-05.07. B Olsza
42 ZR 11.07. B Sieraków
43 ZR 11-12.07 B Jaszkowo
44 ZR 12.07. B Trzciel
45 ZR 19.07. B Lwówek
46 ZR 19.07. B Poznań warunkowo
47 ZR 25-26.07. B Jaszkowo
48 ZR 25-26.07. B Damasławek k.licencyjny
49 ZR 25-26.07. B Korpysy
50 ZR 01.08. A Krosinko
51 ZR 01.08. B Jeziorki
52 ZR 01-02.08. B Olsza
53 ZR 08-09.08 B Olsza
54 ZR+ZODiM 14-16.08 B Leszno
55 ZR 15-16.08. B Jaszkowo
56 ZR 15-16.08. B Korpysy
57 ZR 22-23.08. B Jaszkowo
58 ZR 22-23.08. B Poznań
59 ZR 23.08. B Szreniawa
60 ZR 29-30.08. B Olsza
61 ZR 04-06.09. B Olsza
62 ZR 05-06.09. B Hermanów
63 ZR 06.09. A Raduszyn
64 ZR 12-13.09. B Jaszkowo
65 ZR 13.09. B Trójka
66 ZR 19.09. B Poznań warunkowo
67 ZR 19-20.09. B Jaszkowo
68 ZR 20.09. E Kiekrz
69 ZR 26.09. B Rogusko
70 HZR + HZODiM 02-04.10 B Leszno
71 HZR + HZO1* 9-11.10 B Leszno
72 ZR+ZODiM 10-11.10. B Jaszkowo
73 HZR + HZO1* 16-18.10 B Leszno
74 HZR 24.10. B Poznań HW-T
75 HZR + HZO1* 23-25.10 B Leszno
76 HZR + HZODiM 06-08.11 B Leszno
77 ZR+ZODiM 07-08.11. B Jaszkowo
78 HZR 11.11. B Poznań HW-T
79 HZR + HZO1* 13-15.11 B Leszno
80 HZR + HZO2* 20-22.11 B Leszno
81 HZR 21.11. B Poznań HW-T
82 ZR 21-22.11. B Jaszkowo
83 HZR + HZO2* 27-29.11 B Leszno
84 HZR 28.11. B Poznań HW-T
85 HZR 04-06.12. B Poznań - MTP
86 HZR + HZO1* 11-13.12 B Leszno
87 HZR 12.12. B Poznań HW-T
88 HZR + HZO1* 18-20.12 B Leszno
89 ZR 18-20.12. B Jaszkowo
90

LP. DATA ZAKRES EGZAMINU MIEJSCE ORGANIZATOR KONTAKT UWAGI
1. 29.03.20 BOJ,SOJ KJ Podkowa Gruszczyn KJ Podkowa Gruszczyn 607096556 lub 695 808 555; konie@podkowagruszczyn.pl rozpoczecie godz. 11.00
2. 11.04.20 BOJ,SOJ KJ Podkowa Gruszczyn KJ Podkowa Gruszczyn 607096556 lub 695 808 555; konie@podkowagruszczyn.pl rozpoczecie godz. 12.00
3. 10.05.20 BOJ,SOJ KJ Podkowa Gruszczyn KJ Podkowa Gruszczyn 607096556 lub 695 808 555; konie@podkowagruszczyn.pl rozpoczecie godz. 12.00
4. 21.06.20 BOJ,SOJ KJ Podkowa Gruszczyn KJ Podkowa Gruszczyn 607096556 lub 695 808 555; konie@podkowagruszczyn.pl rozpoczecie godz. 12.00
5. 11.07.20 BOJ,SOJ KJ Podkowa Gruszczyn KJ Podkowa Gruszczyn 607096556 lub 695 808 555; konie@podkowagruszczyn.pl rozpoczecie godz. 12.00
6 25.07.20 BOJ,SOJ KJ Podkowa Gruszczyn KJ Podkowa Gruszczyn 607096556 lub 695 808 555; konie@podkowagruszczyn.pl rozpoczecie godz. 12.00
7. 08.08.20 BOJ,SOJ KJ Podkowa Gruszczyn KJ Podkowa Gruszczyn 607096556 lub 695 808 555; konie@podkowagruszczyn.pl rozpoczecie godz. 12.00
8. 22.08.20 BOJ,SOJ KJ Podkowa Gruszczyn KJ Podkowa Gruszczyn 607096556 lub 695 808 555; konie@podkowagruszczyn.pl rozpoczecie godz. 12.00
9. 27.09.20 BOJ,SOJ KJ Podkowa Gruszczyn KJ Podkowa Gruszczyn 607096556 lub 695 808 555; konie@podkowagruszczyn.pl rozpoczecie godz. 12.00
10. 25.10.20 BOJ,SOJ KJ Podkowa Gruszczyn KJ Podkowa Gruszczyn 607096556 lub 695 808 555; konie@podkowagruszczyn.pl rozpoczecie godz. 12.00
11 12.07.19 BOJ,SOJ KJ Jeziorki Akademia Jazdy Konnej E. Niestrawska 503022182
12. 13.07.19 BOJ,SOJ KJ Podkowa Gruszczyn KJ Podkowa Gruszczyn 607096556; konie@podkowagruszczyn.pl rozpoczecie godz. 12.00
13. 27.07.19 BOJ,SOJ KJ Podkowa Gruszczyn KJ Podkowa Gruszczyn 607096556; konie@podkowagruszczyn.pl rozpoczecie godz. 12.00
14. 2.08.19 BOJ,SOJ KJ Jeziorki Akademia Jazdy Konnej E. Niestrawska 503022182
15. 10.08.19 BOJ,SOJ KJ Podkowa Gruszczyn KJ Podkowa Gruszczyn 607096556; konie@podkowagruszczyn.pl rozpoczecie godz. 12.00
16. 23.08.19 BOJ,SOJ KJ Jeziorki Akademia Jazdy Konnej E. Niestrawska 503022182
17. 24.08.19 BOJ,SOJ KJ Podkowa Gruszczyn KJ Podkowa Gruszczyn 607096556; konie@podkowagruszczyn.pl rozpoczecie godz. 12.00
18. 9.09.19 BOJ,SOJ,ZOJ KJ Jeziorki Akademia Jazdy Konnej E. Niestrawska 503022182
19. 20.09.19 BOJ,SOJ KJ Jeziorki Akademia Jazdy Konnej E. Niestrawska 503022182
20. 27.09.19 BOJ,SOJ KJ Jeziorki Akademia Jazdy Konnej E. Niestrawska 503022182
21. 29.09.19 BOJ,SOJ KJ Podkowa Gruszczyn KJ Podkowa Gruszczyn 607096556; konie@podkowagruszczyn.pl rozpoczecie godz. 12.00
22. 20.10.19 BOJ,SOJ KJ Podkowa Gruszczyn KJ Podkowa Gruszczyn 607096556; konie@podkowagruszczyn.pl rozpoczecie godz. 12.00

LP NAZWA ZAWODÓW TERMIN DYSCYPLINA MIEJSCE INFORMACJE OGÓLNE PROPOZYCJE UWAGI
1 HZTAut 25.01. B Poznań-Wola HW-T ODWOŁANE
2 HZTAut 15.02 B Poznań-Wola HW-T Pobierz
3 HZTAut 22-23.02 B Jaszkowo
4 HZTAut 29.02-01.03 B Jaszkowo
5 HZTAut 7.03 B Poznań-Wola HW-T
6 HZTAut 14-15.03 B Jaszkowo
7 HZTAut 28.03 B Poznań-Wola HW-T
8 HZTAut 4-5.04 B Jaszkowo
9 HZTAut 11-12.04 B Jaszkowo
10 ZTAut 25.04. B Jeziorki
11 ZTAut 9-10.05 B Jaszkowo
12 ZTAut 9-10.05 B Korpysy termin rezerwowy 30-31.05
13 ZTAut 23.05 A Krosinko termin rezerwowy 24.05
14 ZTAut 30.05 B Hermanów
15 ZTAut 31.05. B Wapno
16 ZTAut 6-7.06 B Jaszkowo termin rezerwowy 13-14.06
17 ZTAut 07.06 B Młodzikowo
18 ZTAut 13.06 A Stęszewko
19 ZTAut 27.06 B Barczyzna
20 ZTAut 4-5.07 B Jaszkowo
21 ZTAut 11.07 B Sieraków
22 ZTAut 25-26.07 B Damasławek
23 ZTAut 25-26.07 B Jaszkowo
24 ZTAut 25-26.07 B Korpysy
25 ZTAut 01.08 B Jeziorki
26 ZTAut 01.08 A Krosinko termin rezerwowy 02.08.
27 ZTAut 15-16.08 B Jaszkowo
28 ZTAut 15-16.08 B Korpysy
29 ZTAut 22-23.08 B Racot
30 ZTAut 22-23.08 B Jaszkowo
31 ZTAut 23.08. B Szreniawa
32 ZTAut 5-6.09 B Hermanów
33 ZTAut 12-13.09 B Jaszkowo
34 ZTAut 13.09 B Trójka termin rezerwowy 06.09
35 ZTAut 19-20.09 B Jaszkowo
36 ZTAut 20.09 E Kiekrz
37 ZTAut 26.09 B Rogusko
38 HZTAut 24.10 B Poznań-Wola HW-T
39 HZTAut 11.11 B Poznań-Wola HW-T
40 HZTAut 21.11 B Poznań-Wola HW-T
41 HZTAut 21-22.11 B Jaszkowo
42 HZTAut 28.11 B Poznań-Wola HW-T
43 HZTAut 12.12 B Poznań-Wola HW-T
44 HZTAut 18-20.12 B Jaszkowo