Kalendarz 2020

LP NAZWA ZAWODÓW TERMIN DYSCYPLINA MIEJSCE INFORMACJE OGÓLNE PROPOZYCJE WYNIKI
1 HZR + HZO1* 24-26.01 B Leszno k.licencyjny pobierz
2 HZR + HZO1* 07-09.02 B Leszno Pobierz
3 HZR + HZO1* 14-16.02 B Leszno k.licencyjny Pobierz
4 HZR + HZODiM 15-16.02. B Jaszkowo k.licencyjny Pobierz
5 HZR + HZO1* 21-23.02 B Leszno k.licencyjny Pobierz
6 HZR 22-23.02. B Jaszkowo Pobierz
7 HZR + HZO1* 28.02-01.03 B Leszno Pobierz
8 HZR 29.02-01.03 B Jaszkowo Pobierz
9 HZR + HZO1* 06-08.03 B Leszno k.licencyjny Pobierz
10 HZR 07.03. B Poznań HW-T ODWOŁANE !
11 HZR + HZO1* 13-15.03 B Leszno Pobierz
12 HZR 14-15.03. B Jaszkowo Pobierz ODWOŁANE !
13 HZR 21.03. A Poznań Pobierz ODWOŁANE !
14 HZR 28.03. B Poznań HW-T Pobierz ODWOŁANE !
15 HZR 04-05.04. B Jaszkowo Pobierz ODWOŁANE !
16 HZR + HZO1* + HAMP 17-19.04 B Leszno Pobierz HAMPPobierz HZR ODWOŁANE !
17 HZR 18-19.04. B Jaszkowo Pobierz ODWOŁANE !
18 ZR 25.04. B Jeziorki Pobierz ODWOŁANE !
19 ZR 25-26.04 B Olsza Pobierz ODWOŁANE !
20 ZR 26.04. A Kociałkowa Górka ODWOŁANE !
21 ZR 02.05. B Chrzypsko Wielkie ODWOŁANE !
22 ZR 08-10.05 B Iwno k.licencyjny ODWOŁANE !
23 ZR 09-10.05 B Olsza Pobierz ODWOŁANE !
24 ZR 09-10.05. B Korpysy ODWOŁANE !
25 ZR 16-17.05. B Jaszkowo Pobierz ODWOŁANE !
26 ZR - L 21-24.05. C Baborówko ODWOŁANE !
27 ZR 23.05. A Krosinko ODWOŁANE !
28 ZR+ZODiM 23-24.05 B Jaszkowo k.licencyjny Pobierz ODWOŁANE !
29 ZR 23-24.05. B Olsza ODWOŁANE !
30 ZR 30.05. B Hermanów ODWOŁANE !
31 ZR 31.05. B Wapno ODWOŁANE !
32 ZR 06-07.06. B Jaszkowo k.licencyjny Pobierz
33 ZR 06-07.06. B Olsza Pobierz
34 ZR 07.06. B Młodzikowo ODWOŁANE !
35 ZR 13.06 A Stęszewko Pobierz
36 ZR 13-14.06 B Olsza ODWOŁANE !
37 ZR 13-14.06. B Jaszkowo Pobierz
38 Eliminacja OOM 13-14.06 C Jaroszówka ODWOŁANE !
39 ZR 14.06. B Młodzikowo Pobierz
40 ZR 14.06. B Poznań warunkowo ODWOŁANE !
41 ZR 19-21.06. B Olsza Pobierz
42 Eliminacja OOM 19-21.06. A Biały Las ODWOŁANE !
43 ZR 27.06. B Barczyzna ODWOŁANE !
44 Eliminacja OOM 27-28.06. B Wielka Lipa ODWOŁANE !
45 ZR 30.06-02.07. B Leszno k. licencyjny Pobierz
46 Mistrzostwa Wlkp. + ZR 03-05.07. B Konin ODWOŁANE !
47 ZR 04-05.07. B Olsza Pobierz
48 ZR 11.07. B Sieraków ODWOŁANE !
49 ZR 11-12.07 B Jaszkowo Pobierz
50 ZR 11-12.07. B Olsza Pobierz
51 Eliminacja OOM 11-12.07. C Jaroszówka Pobierz
52 ZR 12.07. B Trzciel ODWOŁANE !
53 ZR 17-19.07. B Leszno k. licencyjny Pobierz
54 ZR 18-19.07. B Posadowo k. licencyjny Pobierz
55 ZR 18.07 A Łopuchowo Pobierz
56 ZR 19.07. B Lwówek ODWOŁANE !
57 ZR 19.07. B Poznań warunkowo
58 ZR 25-26.07. B Jaszkowo Pobierz
59 ZR 25-26.07. B Damasławek k.licencyjny Pobierz
60 ZR 25-26.07. B Korpysy k.licencyjny Pobierz
61 Eliminacja OOM 25-26.07. A Wrocław-Partynice Pobierz
62 Eliminacja OOM 28-29.07. B Wielka Lipa Pobierz
63 ZR 01.08. A Krosinko Pobierz
64 ZR 01.08. B Jeziorki Pobierz
65 ZR 01-02.08. B Olsza Pobierz
66 ZR 08-11.08. B Leszno Pobierz
67 ZR 08-09.08. B Olsza Pobierz
68 ZR 09.08. B Kaczory-Dziembówko
69 ZR+ZODiM 14-16.08 B Leszno k. licencyjny Pobierz
70 ZR 15-16.08. B Jaszkowo
71 ZR 15-16.08. B Korpysy ODWOŁANE !
72 ZR 22-23.08. B Jaszkowo
73 ZR 22-23.08. B Poznań
74 ZR 22-23.08 B Korpysy Pobierz
75 ZR 23.08. B Szreniawa Pobierz
76 ZR 29-30.08. B Olsza
77 ZR 04-06.09. B Olsza
78 ZR 05-06.09. B Hermanów
79 ZR 06.09. A Raduszyn
80 Mistrzostwa Wlkp. + ZR 12-13.09. A Poznań
81 ZR 12-13.09. B Jaszkowo
82 ZR 13.09. B Trójka
83 ZR 19.09. B Poznań warunkowo
84 ZR 18-20.09. B Iwno
85 ZR 19-20.09. B Jaszkowo
86 ZR 20.09. E Kiekrz
87 ZR 26.09. B Rogusko
88 ZR 26-27.09. B Olsza
89 HZR + HZODiM 02-04.10 B Leszno
90 HZR + HZO1* 9-11.10 B Leszno
91 ZR+ZODiM 10-11.10. B Jaszkowo
92 HZR + HZO1* 16-18.10 B Leszno
93 HZR 24.10. B Poznań HW-T
94 HZR + HZO1* 23-25.10 B Leszno
95 HZR + HZODiM 06-08.11 B Leszno
96 ZR+ZODiM 07-08.11. B Jaszkowo
97 HZR 11.11. B Poznań HW-T
98 HZR + HZO1* 13-15.11 B Leszno
99 HZR + HZO2* 20-22.11 B Leszno
100 HZR 21.11. B Poznań HW-T
101 ZR 21-22.11. B Jaszkowo
102 HZR + HZO2* 27-29.11 B Leszno
103 HZR 28.11. B Poznań HW-T
104 HZR 04-06.12. B Poznań - MTP
105 HZR + HZO1* 11-13.12 B Leszno
106 HZR 12.12. B Poznań HW-T
107 HZR + HZO1* 18-20.12 B Leszno
108 ZR 18-20.12. B Jaszkowo

LP. DATA ZAKRES EGZAMINU MIEJSCE ORGANIZATOR KONTAKT UWAGI
1. 29.02.20 BOJ,SOJ KJ Grodno Dwór KJ Grodno Dwór
2. 8.03.20 BOJ,SOJ woltyżerka KJ Pony, ul. Biskupińska 10a, Poznań Yoris Wielkopolska Akademia Woltyżerki Sportowej 784749571; pony.anna@wp.pl
3. 29.03.20 BOJ,SOJ KJ Podkowa Gruszczyn KJ Podkowa Gruszczyn 607096556 lub 695 808 555; konie@podkowagruszczyn.pl rozpoczecie godz. 11.00
4. 11.04.20 BOJ,SOJ KJ Podkowa Gruszczyn KJ Podkowa Gruszczyn 607096556 lub 695 808 555; konie@podkowagruszczyn.pl rozpoczecie godz. 12.00
5. 24.04.20 BOJ, SOJ KJ Jeziorki Akademia Jazdy Konnej E. Niestrawska 503022182
6. 10.05.20 BOJ,SOJ KJ Podkowa Gruszczyn KJ Podkowa Gruszczyn 607096556 lub 695 808 555; konie@podkowagruszczyn.pl rozpoczecie godz. 12.00
7. 21.06.20 BOJ,SOJ KJ Podkowa Gruszczyn KJ Podkowa Gruszczyn 607096556 lub 695 808 555; konie@podkowagruszczyn.pl rozpoczecie godz. 12.00
8. 25.06.20 BOJ,SOJ KJ Liljówka Stęszewko KJ Liljówka Stęszewko 604917250, liljowka@wp.pl
9. 11.07.20 BOJ,SOJ KJ Podkowa Gruszczyn KJ Podkowa Gruszczyn 607096556 lub 695 808 555; konie@podkowagruszczyn.pl rozpoczecie godz. 12.00
10. 25.07.20 BOJ,SOJ KJ Podkowa Gruszczyn KJ Podkowa Gruszczyn 607096556 lub 695 808 555; konie@podkowagruszczyn.pl rozpoczecie godz. 12.00
11. 30.07.20 BOJ,SOJ KJ Liljówka Stęszewko KJ Liljówka Stęszewko 604917250, liljowka@wp.pl
12. 08.08.20 BOJ,SOJ KJ Podkowa Gruszczyn KJ Podkowa Gruszczyn 607096556 lub 695 808 555; konie@podkowagruszczyn.pl rozpoczecie godz. 12.00
13. 22.08.20 BOJ,SOJ KJ Podkowa Gruszczyn KJ Podkowa Gruszczyn 607096556 lub 695 808 555; konie@podkowagruszczyn.pl rozpoczecie godz. 12.00
14. 27.09.20 BOJ,SOJ KJ Podkowa Gruszczyn KJ Podkowa Gruszczyn 607096556 lub 695 808 555; konie@podkowagruszczyn.pl rozpoczecie godz. 12.00
15. 25.10.20 BOJ,SOJ KJ Podkowa Gruszczyn KJ Podkowa Gruszczyn 607096556 lub 695 808 555; konie@podkowagruszczyn.pl rozpoczecie godz. 12.00

LP Zawody TERMIN DYSCYPLINA MIEJSCE INFORMACJE OGÓLNE PROPOZYCJE UWAGI
1 HZTAut 25.01. B Poznań-Wola HW-T ODWOŁANE !
2 HZTAut 15.02 B Poznań-Wola HW-T Pobierz
3 HZTAut 22-23.02 B Jaszkowo Pobierz
4 HZTAut 29.02-01.03 B Jaszkowo Pobierz
5 HZTAut 7.03 B Poznań-Wola HW-T Pobierz
6 HZTAut 14-15.03 B Jaszkowo Pobierz ODWOŁANE !
7 HZTAut 21.03 A Poznań Pobierz ODWOŁANE !
8 HZTAut 28.03 B Poznań-Wola HW-T Pobierz ODWOŁANE !
9 HZTAut 4-5.04 B Jaszkowo Pobierz ODWOŁANE !
10 HZTAut 18-19.04 B Jaszkowo Pobierz ODWOŁANE !
11 ZTAut 25.04 B Jeziorki Pobierz ODWOŁANE !
12 ZTAut 25.04 B Margonin Pobierz ODWOŁANE !
13 ZTAut 02.05 B Chrzypsko Wielkie ODWOŁANE !
14 ZTAut 9-10.05 B Korpysy termin rezerwowy 30-31.05 ODWOŁANE !
15 ZTAut 16-17.05 B Jaszkowo Pobierz ODWOŁANE !
16 ZTAut 23.05 A Krosinko termin rezerwowy 24.05 ODWOŁANE !
17 ZTAut 30.05 B Hermanów ODWOŁANE !
18 ZTAut 31.05. B Wapno ODWOŁANE !
19 ZTAut 6-7.06 B Jaszkowo Pobierz
20 ZTAut 13.06 A Stęszewko Pobierz
21 ZTAut 13-14.06 B Jaszkowo Pobierz
22 ZTAut 14.06 B Młodzikowo Pobierz
23 ZTAut 21.06 D Pępowo
24 ZTAut 27.06 B Barczyzna ODWOŁANE !
25 ZTAut 11.07 B Sieraków ODWOŁANE !
26 ZTAut 11-12.07 B Jaszkowo Pobierz
27 ZTAut 18.07 A Łopuchowo Pobierz
28 ZTAut 18-19.07 B Posadowo Pobierz
29 ZTAut 25.07 B Bolewice
30 ZTAut 25-26.07 B Damasławek Pobierz
31 ZTAut 25-26.07 B Jaszkowo Pobierz
32 ZTAut 25-26.07 B Korpysy Pobierz
33 ZTAut 01.08 B Jeziorki Pobierz
34 ZTAut 01.08 A Krosinko Pobierz
35 ZTAut 15-16.08 B Jaszkowo
36 ZTAut 15-16.08 B Korpysy ODWOŁANE !
37 ZTAut 22-23.08 B Racot
38 ZTAut 22-23.08 B Jaszkowo
39 ZTAut 22-23.08 B Korpysy Pobierz
40 ZTAut 23.08. B Szreniawa Pobierz
41 ZTAut 5-6.09 B Hermanów
42 ZTAut 06.09 B Koło
43 ZTAut 12-13.09 B Jaszkowo
44 ZTAut 12-13.09 A Poznań
45 ZTAut 13.09 B Trójka termin rezerwowy 06.09
46 ZTAut 19-20.09 B Jaszkowo
47 ZTAut 20.09 E Kiekrz
48 ZTAut 26.09 B Rogusko
49 HZTAut 24.10 B Poznań-Wola HW-T
50 HZTAut 11.11 B Poznań-Wola HW-T
51 HZTAut 21.11 B Poznań-Wola HW-T
52 HZTAut 21-22.11 B Jaszkowo
53 HZTAut 28.11 B Poznań-Wola HW-T
54 HZTAut 12.12 B Poznań-Wola HW-T
55 HZTAut 18-20.12 B Jaszkowo